Въпрос възможно ли е да се заразя с Хив?

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Коко
Регистриран: чет май 02, 2019 5:31 pm

Въпрос възможно ли е да се заразя с Хив?

Мнение от Коко » пон окт 25, 2021 10:22 am

Здравейте много съм притеснен!
Преди един ден имах интимна среща с мъж, понатискахме се имаше едно единствено полупроникване с презерватив и след това само ме докосваше по анала с члена си. На практика нямаше секс с постоянни прониквания само веднъж и то не беше проникване а само главичката с кондом но с тия потърквания без кондом възможно ли е да прехвана нещо? Говирихме с него след това той е убеден че е здрав. Нямало е телесни течности. Не е свършвал, предсперм също нямаше беше сух. Моля ви отговорете ми много се притеснявам минал е само един ден. Преди срещата си бръснах гениталиите нямам наранявания

Коко

Re: Въпрос възможно ли е да се заразя с Хив? Моля ви отговорете ми много съм притеснен

Мнение от Коко » пон окт 25, 2021 9:27 pm

Здравейте много съм притеснен!
Преди един ден имах интимна среща с мъж, понатискахме се имаше едно единствено полупроникване с презерватив и след това само ме докосваше по анала с члена си. На практика нямаше секс с постоянни прониквания само веднъж и то не беше проникване а само главичката с кондом но с тия потърквания без кондом възможно ли е да прехвана нещо? Говирихме с него след това той е убеден че е здрав. Нямало е телесни течности. Не е свършвал, предсперм също нямаше беше сух. Моля ви отговорете ми много се притеснявам минал е само един ден. Преди срещата си бръснах гениталиите нямам наранявания

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Въпрос възможно ли е да се заразя с Хив?

Мнение от alexander.milanov » пет окт 29, 2021 1:51 pm

Здравейте,

От описаната от Вас ситуация, няма риск от инфектиране.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Коко

Re: Въпрос възможно ли е да се заразя с Хив?

Мнение от Коко » пет окт 29, 2021 9:13 pm

Благодаря ви много

Отговори