Съмнения за ХИВ :(

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

username118
Регистриран: пет юни 04, 2021 2:02 am

Съмнения за ХИВ :(

Мнение от username118 » пет юни 04, 2021 2:17 am

Здравейте, аз съм би. Преди 2 години след прекомерно количество алкохол излязох за първи път с почти непознато момче. Единствено орална любов сме правили, защото малко по-малко се свестих и разбрах какво правя. Не е свършвал в мен - в устата ми. Наскоро чух, че е болен от ХИВ и направо живота ми се вгорчи. Не помня да съм имал симптоми на настинка след като сме излизали. И да е имало не съм обърнал внимание тогава, защото това ми беше абсолютно тъмна Индия. Краката ми треперят като започна да си мисля да отида до кабкис и все ми излиза друг ангажимент. Възможно ли е само чрез орална любов да се зарази човек? Четох, че да, но се моля да има нещо, което да не е така. Като пак казвам не е свършвал в устата ми. Не мисля, че имам симптоми на ХИВ сега. Имам разстройство, но то се случва много често тъй като имах продължителни проблеми със стомаха още преди да имам каквито и да е сексуални контакти. Та по този симптом не мога да разгранича дали е от това. Следващата седмица ще се престраша да си направя тест, но реших да пиша тук, за да ме запознаете малко повече с вируса, ако може разбира се. Дано това не е смъртната ми присъда, защото ще се разпадна първо психически. И кошмари сънувам последно време свързани с това, защото всеки ден го мисля, откакто научих за това момче. :cry:

Но все пак някой запознат може ли да ми обясни 2 години след рисков контакт какви са симптомите, ако си заразен? Четох, че това може и да е безсимптомна фаза, но все пак трябва да има някакви симптоми, предполагам.... :(
Моля Ви помогнете :(

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Съмнения за ХИВ :(

Мнение от alexander.milanov » съб юни 05, 2021 10:16 am

Здравейте,

Рискът от инфектиране е минимален.

Направете си тест.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Отговори