Професор Аргирова

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Грешка
Регистриран: съб фев 08, 2020 11:15 am

Професор Аргирова

Мнение от Грешка » вт мар 17, 2020 6:00 pm

Здравейте отново!
Преди малко разговарях с професор Аргирова. Обясних и ситуацията при мен и и казах за страховете си. Накратко - непроектиран последен сексуален контакт в началото на декември, като от тогава живота ми не е това, което беше. Не съм изпадала в подробности за симптомите защото те не доказват нищо. Последен тест Ag - At в Цибалаб на 90 дни - Отрицателен. Споделих и, че сигурно имам автоимунно заболяване, което го доказах и чрез тест и тя ме попита "И какво от това, това няма връзка". Тоест каквото и автоимунно заболяване да има човек, тестовете до 90 дни би трябвало да засекат антителата за Хив. И тогава искам да попитам защо се спекулира точно с това - евентуалното забавяне на антителата заради автоимунното заболяване? И ако наистина има нещо такова, то не би ли трябвало най-добрият ни вирусолог, занимаващ се с Хив, да знае това? Моля за отговор от alexander.milanov. При кои хора е нужно изчакване на тест на 6 месеца? Предварително благодаря и на други, които биха споделили мнения.

Hope
Регистриран: съб дек 07, 2019 11:59 am

Re: Професор Аргирова

Мнение от Hope » ср мар 18, 2020 12:28 am

Здравейте,

И аз имам доста притеснения по тази тема. Бих желал да ви попитам как се свързахте с проф. Аргирова, имам нужда от отговори, като всеки тук.

Поздрави,

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » ср мар 18, 2020 2:03 pm

Здравейте,

А защо не попитахте професор Аргирова?

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Грешка
Регистриран: съб фев 08, 2020 11:15 am

Мнение от Грешка » ср мар 18, 2020 3:16 pm

Защото видимо бързаше и честно казано ми стана неудобно. За това попитах и тук. Всякаква информация ще ми е полезна.
Норе, намерих и телефона в интернет. За да не го давам тук, потърси го.

Отговори