Молба за помощ

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

mihneva
Регистриран: ср дек 16, 2020 6:30 pm

Молба за помощ

Мнение от mihneva » чет дек 17, 2020 8:11 pm

Здравейте,моля за помощ.Ще се радвам на отговори от хора борещи се с болестта.Въпросите ми са много...Ужасът и отчаянието-големи.Най -близкият ми човек се збласка с тази диагноза.Разбрахме когато влезе в болница по спешност.загуба на килограми,подут корем-оказа се задържане на вода в корема ,белите дробове и около сърцето.Разширени лимфни възли .....Началната диагноза перитонит моментално отпадна и след какви ли не изследвания получихме диагноза.Лежа в инфекции 3 седмици-системи,антибиотици,дренаж .....Изписаха го-високата температура продалжи-38° на моменти до 40°.След две седмици отново в болница по спешност-пак течност в корем и дробовете.Назначиха му терапията за вируса.Cd-4 точките бяха 180.Вече 5 месеца минаха ,точките сега са 300.Преди 20 дена претърпя операция на прешлен.След операцията рухна-не говори,Не се храни ,спи през цялото време......потенето продължава,температура по рядко,но в никакъв случай не се чувства по добре-може би по зле.Няма към кой да се обърна.Комуникацията с лекуващият лекар липсва-или не вдига телефон ,а да се опиташ да я намериш в болницата е невъзможно.Ще съм благодарна на всеки който ми пише.Насочете ме към добър лекар.Кажете ми нормално ли е да се чувства толкова зле.Не говори,не яде ,поти се......Много болка изтърпя.Може ли терапията да не дава резултат.Трябва ми добър специалист.За пет месеца 3 влизания в болници и непрестанен прием на антибиотици.Потенето може ли да е от терапията.А температурата........нормално ли е цял ден да спи,да няма апетит?Не трябва ли вече да се чувства по добре,а не по зле?юПомагайте,моля Ви!!!

Gaerity
Регистриран: чет юни 13, 2019 7:32 pm

Re: Молба за помощ

Мнение от Gaerity » чет дек 17, 2020 10:17 pm

Пиши на Nelogi4na

mihneva

Мнение от mihneva » пет дек 18, 2020 12:47 am

Благодаря.Ще пиша.

mihneva

Мнение от mihneva » пет дек 18, 2020 2:03 am

Не мога да пиша лични.Може би защото съм нова във форума. :?

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » съб дек 19, 2020 1:37 am

Здравейте,

Аз съм Алекс и работя в здравния център CheckPoint София. При нас всяка седмица преглежда доц. Нина Янчева, началник на отделението по ХИВ в София. Тя е водещ специалист - инфекционист с много опит.

Въпросите, които поставяте, са много и са напълно сериозни и притеснителни.

Моля да се свържете с екипа ни през чат опцията на сайта на Чекпойнт София или да ми пишете имейл, за да разменим контакти и да видим как да помогнем на Вашия приятел. Имейлът ми е alex@checkpointsofia.info.

Надявам се да намерим решение и да помогнем!

Пазете се и бъдете здрави!

Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

mihneva

Мнение от mihneva » съб дек 19, 2020 5:09 pm

Благодаря Ви.С отговора ми дадохте голяма надежда.Ще се свържа с вас.

Отговори