ХИВ параноя от хипохондрик.Помощ!

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

yani
Регистриран: ср юни 10, 2020 5:25 pm

ХИВ параноя от хипохондрик.Помощ!

Мнение от yani » ср юни 10, 2020 5:29 pm

Здравейте на 3 юни 2020 , реших да пробвам ромка да ми направи френска любов с презерватив разбира се.Понеже съм много параноичен и сега си внушавам глупости заради следните неща.Преди да сложа кондома мисля , че барнах гърдите и , след това си го сложих а тя като се съблече по вагина имаше мензис.Нямам спомен да се е барала отдолу.Почна да ми прави оралният секс обаче аз не се възбудих и се задоволих сам.Проблема идва , че си внушавам ами ако е имала кръв по ръката и е оставила кръв случайно по презерватива въпреки , че като гледах нищо не видях по него.В момента които го изкарах с два пръста най-отгоре бездаискам с кутрето ми си докоснах главичката отгоре.Погледнах към пенисът ми , но не видях следа от кръв , не си бях помислял , че може да имам дори.И ето на другия ден размишлявам какво е станало и дали има риск да се заразя така.Моля запознатите лица за мнения .Почнах да си внушам симптомите вече.Не мога нито да спя нито да работя пълноценно.

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: ХИВ параноя от хипохондрик.Помощ!

Мнение от alexander.milanov » ср юни 10, 2020 6:44 pm

Здравейте,

от описаната ситуация няма риск от инфектиране.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

yani

Мнение от yani » ср юни 10, 2020 7:24 pm

Господине , благодаря ви за успокоението.Забравих да спомена , че сложих презерватива до половината част на пениса и помолих тя да ми го сложи до долу.А ако е имало капка кръв и е попаднала по лигавицата на пениса ми ? Четох , че трябвало да има дълбока рана за да се инфектираш а в един сайт , че ставало ако попадне и по лигавицата на пениса.

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » ср юни 10, 2020 7:57 pm

Здравейте отново,

Няма риск от инфектиране.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

yani

Мнение от yani » чет юни 11, 2020 7:52 am

Ясно , все пак след 40 дни и после след 3 месеца пак в кабкис ще си направя тестове за пълно успокоение.Много ви благодаря.

Отговори