ПСР тест

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Грешка
Регистриран: съб фев 08, 2020 11:15 am

Re: ПСР тест

Мнение от Грешка » съб мар 07, 2020 6:47 pm

Здравей. Мислела съм си го. Проблема е че аз пия хапчета за разреждане на кръвта. Мисля, че това пречи за даряване на кръв. А и тъй като съм от малък град, не знам дали тук би имало от тази техника. В кои градове има от тази модерна техника, за която говориш?

Дора
Регистриран: нед яну 19, 2020 8:35 pm

Мнение от Дора » съб мар 07, 2020 6:53 pm

Аз мисля, че има само няколко кръводарителски центъра където изпращат дарената кръв от другите населени места. 4ри мисля, че бяха. Май не изслвдват точно в населеното място, където се дарява кръвта.

Грешка

Мнение от Грешка » съб мар 07, 2020 7:12 pm

Добре, а в случай на проблем с дарената кръв, тоест намиране на нещо, аз как ще разбера?

Дора
Регистриран: нед яну 19, 2020 8:35 pm

Мнение от Дора » съб мар 07, 2020 7:17 pm

Мисля, че дават някакво талонче. Както в лабораторията. И после се проверява от лицето дарило кръв. Може би на място се питат тези, които вземат кръвта.

Кики моли
Регистриран: съб апр 20, 2019 4:28 pm

Мнение от Кики моли » съб мар 07, 2020 7:35 pm

Няма значение къде се дарява кръвта тя се изследва само на едно място и резултатите са 1000 процента сигурни при дарява ето ти дават картон че с което после проверяваш резултата но ако си от провинцията не от София резултата ще е готов за около седмица а за лекарствата няма проблем да же ще е полезно за теб да дариш

Кики моли
Регистриран: съб апр 20, 2019 4:28 pm

Мнение от Кики моли » съб мар 07, 2020 7:39 pm

Стига сте се набутвали с тези тестове които плащате даже в центъра по дарява е ще ти дадът продукти и 1 ден отпуска и ще си спести парите за тестове

Грешка

Мнение от Грешка » нед мар 08, 2020 6:23 pm

Разбрах, че в няколко града се изследва кръвта. В НЦТХ София вече работят с най новата Nat технология, която хваща вируса от 3-5 дни. В още няколко града е осигурена същата апаратура. Въпроса ми е някой запознат ли е случайно дали в Стара Загора е действаща или все още не? В интернет пише, че от началото на февруари работят с тази апаратура, но днес звъннах в София и от там ми казаха, че мислят, че за сега е само при тях.

Отговори