Възможно ли е заразяване

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Lele
Регистриран: пет яну 31, 2020 1:38 am

Възможно ли е заразяване

Мнение от Lele » пет яну 31, 2020 2:19 am

Здравейте, възможно ли е заразяване в следната ситуация - правене на секс с презерватив, сваляне на презерватива и веднага френска? Много е вероятно да има рани в устата. Голям ли е процентът? На следващия ден се замислих и ме удари страшно притеснение - вдигнах температура 37,2-37,4, хвана ме запек и апетита изчезна (предполагам от притеснение. В националния инфекциозен срещу затвора ми направиха 2 теста и са отрицателни, за които е рано да се каже... Започнах ПЕП на 50ия час и едва 3 дни след това се поуспокоих малко с мисълта и температурата изчезна заедно със запека, също и огладнявах по-често. 2 дни спокойствие и забелязах "пъпка" 5см над мястото където ми взеха кръв за тест, червено едва видимо петно и линия на гърба, съвсем леко увеличени лимфни възли на подмишницие. Също имам и болка и схващане под плешката, успокоява се докато съм в легнало положение. Да, четох за симптомите, но не съм ги мислил много много и в детайли, та не знам дали ги предизвиквам мисловно. Наведнъж ли се проявяват или идват и си отиват когато преценят?

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Възможно ли е заразяване

Мнение от alexander.milanov » съб фев 01, 2020 12:43 am

Здравейте,

Описаните от Вас ситуации не съставляват риск за инфектиране.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Отговори