Симптоми

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Telenor
Регистриран: нед юни 16, 2019 3:16 pm

Симптоми

Мнение от Telenor » вт дек 17, 2019 2:58 pm

Здравейте имах силно рисков полов контакт преди около 2 седмици Пт тогава нямам абсолютно никаква енергия за нищо боли ме глава вие ми се свят нямам особенно голям апетит.аправих тест но е прекалено рано ако имам симптоми вече не би ли трябвало да излезне на тестовете вече или се бъркам.Моля за мнение защото е изключително притеснително имайки впредвид че съм здрава попринцип и спортувам

Cool
Регистриран: ср ное 27, 2019 1:12 am

Re: Симптоми

Мнение от Cool » вт дек 17, 2019 3:24 pm

Здравей !
След мойта случка имах абсолютно всички симптоми две седмици след това. От тогава до сега са минали вече 7 месеца и имах доста тестове и всичките отрицателни,ако това ще те успокои. Продължавам да имам всички симптоми и във същото време продължавам да тествам отрицателно.

Telenor

Мнение от Telenor » вт дек 17, 2019 3:30 pm

Леко успокоение е да благодаря ви и все пак се чудя възможно ли е да имаш симптом без тестовете все още да го хващат самият вирус

Cool
Регистриран: ср ное 27, 2019 1:12 am

Мнение от Cool » вт дек 17, 2019 4:05 pm

Да ако не е минало достатъчно време. Тоест ако се тестваш две седмици след рисковия ти контакт резултата ще ти е отрицателен защото тялото ти още не е произвело анти тела. Трябва да изчакаш минимум 45 дена и тогава да се тестваш и след това да потвърдиш със още един тест след 3-тия месец

Kalistrat
Регистриран: пон юни 24, 2019 9:23 am

Мнение от Kalistrat » вт дек 17, 2019 7:14 pm

Здравейте.
Във вашия случай, изчакайте 30 дни и направете тест от типа антиген-анти тяло, за Cibalab съм сигурен, че теста е от гореспоменатия тип.
Успех желая!

Telenor

Мнение от Telenor » чет дек 19, 2019 2:05 pm

А възможни ли са симптоми толкова рано след половият контакт за по-малко от 7 дни да имам симптоми ако изобщо са питам просто възможно ли е да стане толкова бързо ?

Telenor

Мнение от Telenor » чет дек 19, 2019 2:41 pm

И още един въпрос колко време трябва да е минало за да даря кръв за да открият ако има нещо в нея.Вече в паниката и за такива неща мисля но съм и с високо кръвно мисля че даряването на кръв ще ми се отрази добре и в двата случая

eaglelz
Регистриран: чет ное 14, 2019 5:49 pm

Мнение от eaglelz » чет дек 19, 2019 3:04 pm

Здравей, мисля че трябва да са минали 28-30 дена от половия контакт за да си направиш хив тест дуо антиген-антитяло ...аз също ще си правя другата седмица. Дано и при двама ни всичко е наред. Пожелавам ти успех.

Kalistrat
Регистриран: пон юни 24, 2019 9:23 am

Мнение от Kalistrat » чет дек 19, 2019 5:17 pm

Telenor написа:
чет дек 19, 2019 2:05 pm
А възможни ли са симптоми толкова рано след половият контакт за по-малко от 7 дни да имам симптоми ако изобщо са питам просто възможно ли е да стане толкова бързо ?
Здравейте.
Доколкото съм запознат, е доста рано на 7-ми ден да имаш симптоми.
Поздрави.

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пет дек 20, 2019 12:55 pm

Здравейте и от мен,

Около третата - четвъртата седмица обикновено се проявява симптоматиката на ХИВ при някои хора.
При други може и да не се прояви доста дълго време.
Симптомите, които описвате, не са ХИВ показани.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Отговори