Възможно ли е инфектиране?

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Hope
Регистриран: съб дек 07, 2019 11:59 am

Възможно ли е инфектиране?

Мнение от Hope » съб дек 07, 2019 12:07 pm

Здравейте! Прочетох доста от написаното във форума и накрая реших да споделя и моят изключителен ужас. Всичко започна преди около 45 дена. Имах неблагоразумието да контактувам с жена от африкански произход, за която приемам, че е 100% ХИВ позитивна. Контакта се изрази в следното, тя беше гола и с вагината си се отърка за няколко секунди в мен. Аз бях с бельо, но видях, че бельото е леко навлажненото. Отдавам го на факта, че пишка точно преди това. След това отново за няколко секунди я докоснах по вагината и ануса с пръст, без да прониквам в нея. Тя ме целуна с език по вътрешноста на ухото. С това приключи нашият контакт и започнаха моите мъки. На 23ти ден си направих тест венозен HIV 1 antigen + anti - HIV 1/2 antibodies- отрицателен. Предполагам, че теста е ELISA, но не знам кое поколение. След това като, че ли се поуспокоих малко. Нямах никакви симптоми до 38,39 ден. Тогава ми се появиха пъпчици с течност в канала на пъпа, които в последсвие се обединиха като херпес. Отново паника. Тест ще мога да си направя евентуално след няколко дена, а до тогава ще се пръсна от мъка и съмнения. Знам, че това, което направих е безотговорно и излагам на голям риск семейството си, но за жалост не мога да върна времето на зад. Ще съм много радостен, ако някой се включи в темата ми. Благодаря Ви мили хора.

Kalistrat
Регистриран: пон юни 24, 2019 9:23 am

Re: Възможно ли е инфектиране?

Мнение от Kalistrat » съб дек 07, 2019 12:31 pm

Здрасти, мисля, че няма от какво да се притесняваш, при положение, че сексуален контакт не е имало. И сигурен ли си, че партньорката ти има Хив?

Hope

Мнение от Hope » съб дек 07, 2019 12:40 pm

Приемам го за 100% сигурно. И аз си мислех, че няма от какво да се притеснявам, но тези пъпчици, които в последствие се съединиха като херпес ме влъдяват. До сега не съм имал подобно нещо. Съмнявам се за херпес зостър.

Hope

Мнение от Hope » нед дек 08, 2019 1:36 pm

Здравейте отново. Изпитвам огромен стрес от случилото се и по - скоро от наличният херпес. Знам, че рискът от инфекция е минимален, но все пак го има. Ако едновременно влагалищният секрет премине през боксерките ми и попадне върху уретрата. Направо се побърквам. Ще съм благодарен ако някой коментира в темата ми. Тест ще мога да си направя едва след няколко дена. Дано всичко е наред....не ми се мисли какви ще са последствията за семейството ми. Благодаря Ви, че ме “изслушахте”.

Cool
Регистриран: ср ное 27, 2019 1:12 am

Мнение от Cool » нед дек 08, 2019 8:24 pm

И аз съм във твоето положение но се надявам да се оправим и двамата и да забравим за това. Стискам палци

Hope

Мнение от Hope » нед дек 08, 2019 8:32 pm

Благодаря за подкрепата. Дано да сме наред!

Cool

Мнение от Cool » нед дек 08, 2019 9:05 pm

Дано ама мойто не отива на добре,имам тест и след 6-тия месец Отрицателен ама симптоми те ми стоят
При теб как е

Hope

Мнение от Hope » нед дек 08, 2019 10:56 pm

Аз ако имах отрицателен тест след 6тия месец, въобще нямаше да го мисля. Вярвай на медицината. Моят херпес започна да изчезва, но вече ме хвана страх за теста. Имам само един отрицателен след 23тия ден...
Сигурен съм, че няма какво да се притесняваш вече. Стискай ми палци.

Cool

Мнение от Cool » нед дек 08, 2019 11:00 pm

Стискам ти защото знам през какво минаваш и знам че ще си добре. Но аз със тия симптоми дали са от нервен срив и си ги въобразявам или верно си ги имам не знам. Пиши ми на лични ако искаш

Hope

Мнение от Hope » съб дек 14, 2019 10:07 am

Здравейте, искам да попитам за бързите тестове в check point Sofia. Проверяват ли за HIV 2? Имам тест на 54 ден след случката- отрицателен. Както писах по - горе в темата, имах симптоми на херпес, който се появи на 37ми ден от случката. Бързият тест достоверен ли е в моят случай ?
Благодаря Ви за отговорите.

Отговори