Възможно ли е

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

eaglelz
Регистриран: чет ное 14, 2019 5:49 pm

Възможно ли е

Мнение от eaglelz » пон ное 25, 2019 8:56 am

Здеавейте, на 2ри имах рисков контакт както писах по-долу и веднага след ерекция имах парене на пикочните пътища и пикочния мвхур което продължи няколко дена...няколко дни след това си пуснах изследвания но резултатите не показаха нищо а паренето след това спря. Възможно ли е да е вид симптом за ХИВ ?

eaglelz

Re: Възможно ли е

Мнение от eaglelz » пон ное 25, 2019 10:28 pm

Моля ви някой да ми отговори

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » ср ное 27, 2019 6:19 pm

Здравейте,

Моля опишете рисковата ситуация.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

eaglelz

Мнение от eaglelz » ср ное 27, 2019 7:09 pm

На 2ри контактът беше без преверватив и веднага след като приключихме имах едно парене в пикочния канал и ниско долу в стомаха. Мисля че пикочният мехур. 3 дена след това ходих в спешното поради постоянното дразнене но в урината ми не откриха нищо. Няколко дни след това паренето отшумя и не се е повтаряло до сега.Постоянно я питам дали е болна от нещо но тя постоянно отрича даже вече се дразни.Даже ми каза че след теста за ХИВ ще трябва да й се извиня за нахалството. Пуснах си изследвания за Хепатит и сифилис и бяха отрицателни. В момента имам малко топче под челюстта от лявата страна но може да е и от зъб който ме понаболва последните дни. Не съм имал температура но имах дразнене в гърлото 3-4 дена също така и 2-3 бели петна по сливиците. Пушач съм и от стреса доста увеличих пушенето на цигари. Също така от повече от месец имам леко схващане на врата от същата лява страна и понякога ме понаболва и ухото. Няколко дни мястото около ухото беше по топло отколкото други части на тялото ми. След случката с жена ми също правихме секс макар и без да бъда подозрителен се опитах да я спра но за жалост не можах. Тя се разболя около седмица след това и беше болна почти една седмица.Не е повръщала нито е имала сериозна температура. Малко се оплака от болки покрай ушите и цялото тяло. Детето също беше болно и това до някъде ме успокоява че може да е грип или настинка. Първите 2-3 седмици бях адски притеснен и нищо не ядях но последните няколко дена се опитах да се успокоя мислейки позитивни неща и се чувствам добре но малко като почета форуми и други неща и пак се побърквам.

Cool
Регистриран: ср ное 27, 2019 1:12 am

Мнение от Cool » съб дек 07, 2019 12:45 pm

Ако си от Плевен и си спал със момиче на име Теодора Цанова може и да си го загазил. Мисля че тя е позитивна

eaglelz

Мнение от eaglelz » съб дек 07, 2019 1:46 pm

В чужбина съм...

Cool

Мнение от Cool » съб дек 07, 2019 1:57 pm

Казват че тест на 3-тия месец след случката е 100 процента показателен,така че след 3 -тия месец направи си един тест и ако е отрицателен забравяй за това

eaglelz

Мнение от eaglelz » нед дек 08, 2019 11:51 pm

Дано да ми се е разминало...по принцип чета че и на 6-тата седмица тестът е на 100% достоверен но времето ще покаже

Cool

Мнение от Cool » нед дек 08, 2019 11:53 pm

Спокойно,всичко ще е наред,имаше ли някви симптоми

eaglelz

Мнение от eaglelz » нед дек 08, 2019 11:56 pm

Дано...добре е че ги има тези форуми поне малко си изливаме мъката...надявам се че всичко ще бъде наред и за напред ще ми бъде тежка обица на ухото

Отговори