Въпрос

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

kocka22
Регистриран: вт ное 05, 2019 6:38 pm

Въпрос

Мнение от kocka22 » вт ное 05, 2019 6:45 pm

Здравейте мога ли да попитам нещо във връзка с евентуално заразяване.Ситуацията е следната днес един мъж ми направи френска любов без презерватив и аз свърших в устата му .При така описаната ситуация имали опасност от евентуално заразяване нищо повече не е имало освен това прочетох доста по темата , но бих искал и вашето мнение Предварително ви благодаря за отговора ви

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Въпрос

Мнение от alexander.milanov » пет ное 08, 2019 12:25 am

Здравейте,

Възможно е инфектиране със други, различни от ХИВ сексуално преносими инфекции.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

kocka22

Мнение от kocka22 » пет ное 08, 2019 1:47 pm

Здравейте първо бих искал да ви благодаря за отговора ви. Мен конкретно ме интересуваше доколко така описаната ситуация ме излага на риск от заразяване с хив ,тъй като мисля ,че вие сте компетентни в тази област .Четох много така ,че със сигурност ще си направя тестове за БППП ,но кога най рано бих могъл да се изследвам след контакта .И последно според вас колко е рисков той за мен след като на мен са ми правили ,а не аз съм правил фелацио .Благодаря

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пон ное 11, 2019 3:26 am

Здравейте,

Описаната от Вас ситуация не съставлява риск за инфектиране с ХИВ.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

kocka22

Мнение от kocka22 » ср дек 04, 2019 4:09 pm

Здравейте днес си направих тест за Хив и Сифилис на 30 тия ден след контакта в лаборатория Цибалаб и двата теста са отрицателни .Теста за Хив антиген /антитяло .Мога ли поне малко да бъда спокоен след този резултат в предвид и ситуацията която съм описал в началото когато зададох въпроса си преди 1 месец .Благодаря за отговора предварително

Kalistrat
Регистриран: пон юни 24, 2019 9:23 am

Мнение от Kalistrat » ср дек 04, 2019 5:16 pm

Дишай, спокойно, 30 дни са достатъчни за теста на Cibalab. Ако някой друг има друго мнение, нека сподели! Успех ти желая!

Отговори