Хив тест

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Някой там
Регистриран: пет сеп 20, 2019 12:00 pm

Re: Хив тест

Мнение от Някой там » пет окт 04, 2019 5:24 pm

Вчера също си пуснах Елайза 4-то поколение ХИВ Ag/Ab, сифилис, хепатит Б и Ц 41 след рисков контакт и хламидия. Всичко излезе отрицателно, от 3 дни нямам диария но лимфните ми възли си ги напипвам, единия в ингвиналната област е уголемен и прескача, гърлото ми е зачервено и сухо, пуша здраво и започна и черния дроб и далака да ги усещам, че ме понаболяват. Смятам да отида и в Check point на 46 -я ден да пусна пак пакета там. Притеснено ми е въпреки негативния резултат.

Някой там

Мнение от Някой там » пон окт 14, 2019 10:58 am

На 46-я ден си пуснах бърз тест в Чек Пойнт и беше отрицателен. Но тъй като не се чувствам никак добре утре смятам да си пусна PCR и ще помоля наистина някой да ми каже до каква степен ще мога да разчитам да е окончателен и евентуално да се приключи с тези мъки защото вече не издържам. Мисля,че си докарах и някакви други болести от тревоги и силния хроничен стрес. Не се чувствам никак добре, никога не съм се чувствал така през целия си живот. Моля някой запознат да даде мнение за този PCR. Чета,че е адски достоверен, но въпреки това срещам и противоречиви мнения.

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пон окт 14, 2019 8:37 pm

PCR след 30 дни от рисковия контакт може да се счита за достоверен.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Някой там

Мнение от Някой там » чет окт 17, 2019 3:56 pm

PCR ми е отрицателен, направен е след 50 дни от полов контакт и да ви кажа честно мисля да се спирам с тая параноя, че май си докарах някакви други патологии от силния стрес и злоупотребата с цигари, безсънието и неправилното хранене. Искам да благодаря на всеки,който е бил така добър да ми пише на лично и да ме окуражи, да бъде съпричастен. Благодаря и на Александър Миланов, който беше така търпелив и с лекота отговаряше на всякакви въпроси от моя страна. И на Нели от Check point, която за мен е истински ангел!

jojo
Регистриран: чет окт 17, 2019 7:19 pm

Мнение от jojo » чет окт 17, 2019 7:40 pm

Здравейте
Наскоро си направих ТЕСТ за спин в РЗИ --показа ми ОТРИЦАТЕЛЕН...Въпроса ми е понеже аз пиех Антибиотик -''Клиндамицин'' по време на ТЕСТА ,та оказва ли влияние приема на този Антибиотик-КЛИНДАМИЦИН за достоверността на ТЕСТА ? Лаборантката ми отговори,че не оказва никакво влияние,но аз все пак да попитам за мое успокоение.АНТИБИОТИЦИТЕ оказват ли влияние на достоверността на ХИВ теста? Благодаря ви предварително

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пет окт 18, 2019 7:16 pm

Здравейте,

Няма връзка между изследването за ХИВ и приема на антибиотик.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

jojo
Регистриран: чет окт 17, 2019 7:19 pm

Мнение от jojo » пет окт 18, 2019 8:59 pm

alexander.milanov написа:
пет окт 18, 2019 7:16 pm
Здравейте,

Няма връзка между изследването за ХИВ и приема на антибиотик.

Поздрави,
Алекс
Добре.....Благодаря ви за отговора !

Отговори