Хив тест

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Някой там
Регистриран: пет сеп 20, 2019 12:00 pm

Хив тест

Мнение от Някой там » пет сеп 20, 2019 1:05 pm

Здравейте. Искам да ви споделя какво се случи на 23.08.2019. Бях на море и от сайт за запознанства се видях с един мъж на около 35-40 години по негови думи. По нищо не личеше,че е някакъв психопат. Правих му френска и след което се опитахме да правим секс но той не беше еректирал никак даже, но се опита да проникне в мен но все пак успя без предпазни средства. За няма и 10 секунди. След което веднага го извади и накрая свършихме и двамата. След това той си тръгна и час по късно ми написа във Вайбър заплашително съобщение с което едва ли не ме прокле мен и майка ми да ни хване черната чума и така нататък, без да ме познава. Седмица по късно ходих на басейн и след това премръзнах и на другия ден се почувствах зле. Повърнах еднократно, и от тогава на сам тоест от 20 дни ту имам диария, ту е оформено, даже спечено понякога. Най страшното което ми се случи обаче е,че ме изби нощно изпотяване и малко ми се подуха лимфните възли - на шията и ингвиналните, свалих малко килограми, усещам някакви тъпи болки в определени части на тялото си, нямам температура, ходих си и на работа, но наистина много параноясах. Имам някакви нагризани работи от вътрешната страна на бузата и не мога да преценя дали са афти или е така защото се хапя непрекъснато.
Загубих и апетит. Ходих на 19-ти ден да се изследвам в CheckPoint и тестовете бяха отрицателни, след това се изследвах на 25-тия ден пак там с бързи тестове и пак бяха отрицателни. Нямам обриви, екземи а тук там по някоя пъпчица, отчаян съм честно казано. Изчетох доста и допускам възможността наистина да съм заразен. Следващата седмица след празниците пак възнамерявам да се изследвам когато ще станат 32 дни. Мисля,че наистина съм заразен защото получих симптомите и доста съм объркан и притеснен от всичко което ще последва ако съм положителен...ако някой има нещо което да напише или да добави, да препоръча е добре дошъл.

Gaerity
Регистриран: чет юни 13, 2019 7:32 pm

Re: Хив тест

Мнение от Gaerity » пет сеп 20, 2019 7:23 pm

Не се шашкай напразно знам че е трудно но недей 42 ден после 90 ден и край на мъките.

Някой там

Мнение от Някой там » пет сеп 20, 2019 9:15 pm

Благодаря,че все някой отговори. Аз наистина съм адски много притеснен, изобщо не трябваше да допускам това да се случи да се отдам на човек, който не познавам

Някой там

Мнение от Някой там » нед сеп 22, 2019 11:28 am

Искам да попитам след бързия тест на 32 ден, добра идея ли е да си направя тест в CibaLab, той достоверен ли ще бъде? Диарията ми я има, но не се потя вечер от няколко дни, лимфните ми възли си стоят все така реагирали на места....Много ми е изнервено, днес е 30 ден след рисковия ми контакт.

Gaerity

Мнение от Gaerity » нед сеп 22, 2019 3:05 pm

Не съм специалист някой от спец да отговори.

Някой там

Мнение от Някой там » нед сеп 22, 2019 7:57 pm

Ще откача хора

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пон сеп 23, 2019 12:04 pm

Здравейте,

От еднократно проникване, без семенна течност и кръв, трудно би се случило каквото и да е инфектиране. Предвид това, обаче, че все пак е имало незащитено проникване, винаги трябва да мислим за риска.

Пред Вас има два варианта - 30 дни след контакта да си направите елайза антиген/антитяло тест в клинична лаборатория (тези тестове са от четвърто поколение и реагират по-рано) или да изчакате 42 дни и да си направите повторен тест в CheckPoint София, където се ползват бързи тестове от трето поколение.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Някой там

Мнение от Някой там » пон сеп 23, 2019 12:14 pm

Благодаря ви Алекс,че писахте. А мога ли да отида в референтната лаборатория и да помоля за анонимен тест Елайза там? Въпреки,че вече не ми пука за анонимността предвид колко съм притеснен. Мисля,че и някаква язва си докарах и възпаление от нерви и напрежение, половината ми уста е изгризана и зачервена от пиене на кафета и пушене на цигари и ядене на боклуци. Иначе нямам температура, днес си я мерих 36.8 беше. Аз и като цяло през цялото време съм нямал.

Gaerity

Мнение от Gaerity » пон сеп 23, 2019 2:24 pm

Как беше телефона на този мъж Александър Малинов

Някой там

Мнение от Някой там » пон сеп 23, 2019 6:11 pm

Получили сте симптомите на психическа основа ли?

Отговори