Заразяване в кабинет на КАБКИС

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Antrax
Регистриран: нед юли 21, 2019 3:46 pm

Заразяване в кабинет на КАБКИС

Мнение от Antrax » пон юли 22, 2019 2:41 pm

Здравейте,
Преди около 40 дена ходих да си направя изследване за ХИВ в кабинета на КАБКИС в Пловдив, който беше отрицателен. Но няколко дена след моето посещение се появиха странни и притеснителни симптоми и сега съм в шок и много се притеснявам да не съм се заразил наистина с ХИВ или някоя друга болест, когато ми е вземана кръв от пръста или пък по невнимание да съм пипнал нещо по което да е имало кръв. Първо почувствах болка в единия тестис и много често уриниране, чести студени тръпки, гадене, една вечер се събудих направо целия парех и се бях изпотил, после се появиха сухо гърло и херпеси в устата, нямам апетит, свалих и 5 кг. за по-малко от седмица, също така започнах повече да се потя по дланите, ходилата, челото и между свивките на коленете, което потене е съпроводено с неприятна миризма, нещо което преди го нямах. В момента се чувствам адски гадно, имам болки в ставите, умора, парене в ръцете и краката и отново болка и парене в тестисите, лош дъх в устата и сухота. Тези симптоми не са отминали,а даже се засилват откакто ходих в кабинета. Взех да си мисля, че съм хванал ХИВ и имунната ми система е била много срината и веднага вируса е преминал в СПИН ....
Моля ви, кажете нещо по моя казус, тъй като съм адски притеснен и не знам какво да правя.

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Заразяване в кабинет на КАБКИС

Мнение от alexander.milanov » вт юли 23, 2019 5:29 pm

Здравейте,

Рискът от инфектиране е нищожен.

Успех,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Отговори