Автоимунно заболяване Питане????

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Telenor
Регистриран: нед юни 16, 2019 3:16 pm

Автоимунно заболяване Питане????

Мнение от Telenor » вт юни 18, 2019 7:16 pm

Здравейте имам генетично предадена тромбофилия искам да попитам понеже никой доктор не ми е споменал че е автоимунно заболяване дали е така теомбофилията автоимунно заболяване ли е ? питам защото си правих тест за хив на 30сти ден на 47 Отрицателен ,но ако имам автоимунно заболяване това може и да не е отрицателен тест.
Благодаря ви

Telenor

Re: Автоимунно заболяване Питане????

Мнение от Telenor » вт юни 18, 2019 8:07 pm

Като искам също да попитам на 31 ден си правих тест в Цибалаб от последно поколение пишеше че използват
луминисцентна методика, характеризираща се с по висока чувствителност и специфичност.
На 31 ден достатъчно време ли е за отрицателен резултат като на 47дми ден си правих тест във checkpoint и пак беше отрицателен ако е автоимунно заболяване което не знам дали е така достатъчно ли е 31 ден за отрицателен тест от подледно поколение и последен въпрос ако си пусна сега на 52ри ден пак тест в Цибалаб мога ли да го смятам за отрицателен впредвид неизяснената ситуация с автоимунно то заболяване.Съжалявам за многото въпроси просто се притеснявам.
Благодаря ви

Telenor

Мнение от Telenor » ср юни 19, 2019 9:52 am

Моля за отговор за да знам какво да правя ако има опастност теста да не е отрицателен ще отида да си направя изследвания в Токуда но не знам дали си заслужава да дам 200 лева.Моля кажете ми за тромбофилията дали е автоимунно заболяване и как да постъпя с случая защото ще се побъркам

Uzunova
Регистриран: пон юни 27, 2011 12:16 pm

Мнение от Uzunova » чет юни 20, 2019 12:44 pm

Здравейте,
При автоимунно заболяване има възможност за фалшиво положителен, а не фалшиво отрицателен тест.
Резултатите са достоверни, а притесненията- излишни.
Поздрави!

Отговори