Помощ! Прочетете внимателно моля ви

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Kalata
Регистриран: пет май 03, 2019 8:18 pm

Помощ! Прочетете внимателно моля ви

Мнение от Kalata » пет май 03, 2019 8:31 pm

Здравейте,

Срам ме е да пиша тези неща, но съм много притеснен

Преди 1 час ходих на еротичен масаж с 2 масажистки. Те бяха чисто голи и се търкаха в мен.
С ръцете си ми пипаха и търкаха члена и ме семеизпразниха с ръка и с гърди, след което продължиха с ръка още около 30 мин. Дотук добре, но ситуацията, която ме притеснява много е, че докато ми пипаха члена го навлажниха със слюмка на главичката. Иначе казано го плювнаха да не е сух. Не съм имал никакъв орален контакт с тях! Не са ми правили орална любов! . Но и двете леко ГО наплюмчиха ПО ВЕДНЪЖ ГЛАВИЧКАТА БЕЗ ДА ГО ДОКОСВАТ С УСТА или ЕЗИК. Не съм видял да кървят по някакъв начин, но знае ли човек? Притеснено ми е, ако слюнката е влязла през отворчето на пениса надолу? Четиридесет минути по-късно се изпишках хубаво. И като се прибрах си намазах пениса с дезинфектант и пак се изпишках. Даже от дезифентанкта ми се зачерви леко.
И още един въпрос - все пак се търкаха в мен чисто голи. Ако някакъв вагинален секрет е попаднал случайно върху пениса ми?Държа да подчертая че пениса ми не е имал контакт и близост с влагалищата им дори повърхностно.
И трети последен въпрос!
Понеже симулираха, че се пипат долу, за да ме възбудят и после пипаха пениса ми. Но реално не се пипаха по влагалищата, а само се докосваха на около половин сантиметър по-нагоре, на границата там между влагалището и корема и при свивките на краката, за да покажат някаква възбуда все едно. Но в никакъв случай не са си бъркали или точно по самото влагалище да са се докосвали. НО след това, са пипали пениса ми!
Моля ви кажете има ли някакъв риск, че съм много притеснен
Поздрави

Kalata

Re: Помощ! Прочетете внимателно моля ви

Мнение от Kalata » съб май 04, 2019 1:25 pm

Няма ли кой да отговори? 😔

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » нед май 05, 2019 8:34 pm

Здравейте,

При описаните ситуации няма риск от инфектиране с ХИВ.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Kalata

Мнение от Kalata » ср май 08, 2019 11:23 am

Благодаря Ви за отговора.

Малко се притесних. Днес стават 5 дни от въпросния еротичен масаж. Но от снощи от лявата страна на гърлото ми е подут единия лимфен възел и леко ме наболва. Но е важно да спомена, че от 2 седмици съм настинал, още 10 дни преди въпросния еротичен масаж и все още немога напълно да се оправя.
Казвате, че в описаните ситуации за мен не съществува риск от заразяване с ХИВ. Но този подут лимфен възел от лявата страна, който ме наболва от снощи и реално се появи 4 дни след въпросния еротичен масаж трябва ли да ме притеснява, като симптом на ХИВ? И сигурно ли е, че за мен няма риск от заразяване при описаните по-горе ситуации?

alexander.milanov

Мнение от alexander.milanov » ср май 08, 2019 4:16 pm

Здравейте,

За да се уверите, направете си тест на 30 ден след масажа (Елайза, антиген/антитяло) или 6 седмици след риска в CheckPoint София или кабинет за анонимно и безплатно изследване за ХИВ.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Kalata

Мнение от Kalata » ср май 08, 2019 4:23 pm

Здравейте,

Ще направя със сигурност. Къде мога да направя такъв тест на 30-тия ден?
И възможно ли е на 4-5 ден подут лимфен възел да е от ХИВ? След моята ситуация?

Поздрави! И много благодаря

alexander.milanov

Мнение от alexander.milanov » ср май 08, 2019 5:22 pm

Здравейте,

Тест на 30 ден можеете да си направите във всяка една лаборатория, която го извършва по метода Елайза антиген/антитяло.
Относно подутият Ви лимфен възел - не е в моите компетенции да отговоря на въпроса Ви.
По принцип подутия лимфен възел може да е симптом за много неща.

Поздрави,
Алекс
---
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Kalata

Мнение от Kalata » ср май 08, 2019 5:29 pm

Здравейте,

Благодаря отново за отговора.
Това което исках да попитам е, дали може, поради ХИВ лимфен възел да се подуе на 4-тия ден. Защото чета, че първите симптоми се появяват след 2 седмици
В смисъл доколкото разбирам в описаните от мен ситуации няма риск от заразяване с ХИВ, нали така казахте? Тоест да търся причината някъде другаде?

Dante. Bg977
Регистриран: вт май 07, 2019 6:01 pm

Мнение от Dante. Bg977 » чет май 09, 2019 11:47 am

На много места четох, че симптомите са след 2та или 3та седмица, така че и ти и аз напразно се притесняваме, за сега. Лимфните ни възли сигурно са подути от нещо друго. Ако на третата седмица се бяха подули ей тогава доста трябваше да се притесняваме :mrgreen: :mrgreen:

Kalata

Мнение от Kalata » чет май 09, 2019 12:22 pm

Хах, и аз така смятам, но хипохондрията не пуска😀
А аз съм болен от кашлица и гърло още 10 дни преди да се изложа на масажа, от който ме е страх😀
Благодаря за подкрепата!

Отговори