Тестове

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Dominic
Регистриран: пон дек 25, 2017 5:32 pm

Тестове

Мнение от Dominic » съб мар 23, 2019 12:48 pm

Здравейте, направих си тестове, на месец и половина, на края на 3 месец, след 3 месец, на 4 месец венозен в лаборатория, на края на 5 месец венозен в лаборатория, на края на 6 месец венозен в лаборатория - отрицателни. Като се има в предвид, че не приемам наркотици и т.н., терапии, нямам автоимунни и не съм имал никакви контакти от тогава и през тоя период.. Мога ли да съм напълно спокоен ?

Hiv fear
Регистриран: чет фев 15, 2018 5:18 pm

Re: Тестове

Мнение от Hiv fear » съб мар 23, 2019 8:52 pm

Може напълно да си спокоен :)

V123
Регистриран: нед юни 24, 2018 5:06 pm

Мнение от V123 » нед мар 24, 2019 10:41 am

Ако е нямало симптоматика през този период нямаш причина за притеснение.

Dominic

Мнение от Dominic » нед мар 24, 2019 1:27 pm

Аз не знам ти v123 какъв човек си.. Четох коментаеите само всяваш смут навсякъде . 7 изследвания съм си правил половин година след рисков орален контакт. И ти ми казваш, че едва ли не един запушен нос през зимата казва друго след изаледване от половин година ? Демек тялото ми е толкова тъпо и слабо, че едва ли не 6 месеца ако е имало нещо да не произведе антитела... Защо се занимавам да пиша по форуми не знам ... Параноята ми е голяма явно ... 7 изследвания 5 от които след 3 месец... Даже половин година ... Явно съм малоумен хипохондрик. Ако може д-р Узунова да се включи с коментар по темата.

V123

Мнение от V123 » нед мар 24, 2019 1:40 pm

Напротив казвам че нямаш повод за притеснение според мен...по ясно от това незнам как да го кажа

Dominic

Мнение от Dominic » нед мар 24, 2019 1:46 pm

Ами казваш ако си нямал симптоми.. Не не съм имал, освен, че дигах кръвно от притеснение като луд и ходех секи месец да се изследвам в продължение на половин година... Зимата човек настине има болно гърло... Човек обзела го параноя може всяко нещо да причисли към симптоми. Така, че съвет просто, изразявай се точно, защото според мен тук пишат повече паникьосани хора и чакат точен и ясен отговор. Просто съвет. Не може навсякъде да е казано прозрачен период 3 месеца, при наркомани хора със заболявания и т.н. максимум 6... Даже и 3 месеца са много, дават се за окончателен срок и някой да се появи да всява смут в хората, които и без тва не са ок в тоя момент психически.

V123

Мнение от V123 » нед мар 24, 2019 1:56 pm

За да съм по ясен ще ти обясня че при теб тези тестове са достоверни и окончателни.А това което пише за прозоречния период е формулирано така 95-98% образуват антитела до 12 седмица не повече.Това казват и в НРПЛ.Но има едни 5 % ти не си от тях, които може и да не образуват антитела.Можеш да прочетеш във форума темите на потребителите cvetiivanova86 и ananq за да видиш за какво става въпрос.Г-жа Узунова е най-компетентна тук и мисля че и тя ще ти каже че твоят резултат е Окончателен.

Dominic

Мнение от Dominic » нед мар 24, 2019 1:59 pm

Демек 5% не образуват антитела дори 24 седмици след рискован контакт, така ли да те разбирам ? Това са 156 дена ? Спирам да пиша, че се дразня наистина много... Пишеш ми 12 седмици... Другите дори след 12 седмици образуват аз ти казвам, че имам 2 тестна на 6 месец в началото и в края това са 24 седмици... Не съм писал че имам само тестове на 3 и след 3 месец, а и на 6 и след 6ти.Сега виж си отговора и тогава обяснявай, изчел съм всичко навсякъде. И в чужди сайтове и в български.
Последна промяна от Dominic на нед мар 24, 2019 2:05 pm, променено общо 1 път.

V123

Мнение от V123 » нед мар 24, 2019 2:05 pm

Напиши в гугъл прозоречен период на хив .И влез в първото aidsprogram.bg там е написано точно за тези проценти.По мое мнение без да съм специалист а точно потребител като теб ще ти кажа че твоя резултат е Окончателен.

Dominic

Мнение от Dominic » нед мар 24, 2019 2:15 pm

Абе виж аз какво съм писал, ти какво ми пишеш, аз за 24 седмици ти говоря, 6 месеца.. Ти ми говориш за 12 седмици... Край на темата... Казах ти всяваш смут, прочел не прочел нещо.. Пише ти 3 месеца макс до 6 месец при наркомани хора с туморни заболявания, на терапии, хора с автоимунни.. За тях е тоя 6 месец.. А аз дори като нямам такива съм правил изледване на края на 6 месец. И то не каквинда е, а в лаборатории. И ъо не едно а няколо изследвания.. И ти ми казваш Ако. И за тия 5% дето говориш по-горе.. Дето казах от т.н. Изброени от мен групи хора е казано 6 месеца.

Отговори