Отрицателен тест, стресиращи симптоми

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

V123
Регистриран: нед юни 24, 2018 5:06 pm

Re: Отрицателен тест, стресиращи симптоми

Мнение от V123 » пет фев 22, 2019 7:29 pm

Публикациите са от проф.Черчел директор на института Матей Балш в Букурещ.Цитиран от 5 български информационни агенции.Става въпрос по агресивна рекомбинантна форма.Моля да коментирате след като се запознаете по подробно .

Uzunova
Регистриран: пон юни 27, 2011 12:16 pm

Мнение от Uzunova » пон фев 25, 2019 1:24 am

Оставам с впечатление, че не сте разбрали прочетеното в източника или тълкувате без познания в сферите на епидемиология и вирусология.
Ще бъде добре за аудиторията да споделите източниците, дори цитираните от българските информационни агенции, за да обсъдим и изчистим неяснотата.
Поздрави.

gosttt
Регистриран: вт фев 26, 2019 5:52 pm

Мнение от gosttt » вт фев 26, 2019 6:46 pm

Извинявай те искам да пиша на лично на Узунова, как да го направя?

V123

Мнение от V123 » съб мар 23, 2019 9:32 am

В крайна сметка излиза че в НРПЛ се извършват множество манипулации на резултати и се пропускат много нови инфекции.Съответно не се уведомява ECDC за изолиране на нови агресивни щамове и рекомбинантни форми.България 2019 това е реалността.

EdwardJeogy
Регистриран: пет мар 15, 2019 5:36 pm
Контакти:

Отрицателен тест стресиращи симптоми

Мнение от EdwardJeogy » нед мар 24, 2019 12:06 am

все се надявам да съм бременна ,искаме още едно детенце ,ще пробвам с още един тест и тогава ще отида на лекар.........Някой имал ли отрицателни тестове ,а всъщност да е имало бременност....

V123

Мнение от V123 » нед мар 24, 2019 10:24 am

Има случаи бърз тест да е отрицателен ,а на ехограф да се види плода... :)

Hiv fear
Регистриран: чет фев 15, 2018 5:18 pm

Мнение от Hiv fear » ср май 01, 2019 3:03 pm

Вярвам ти V123, но въпроса ми е На кой тест ще разчитат хората и след колко време ще е достоверен :) примерно “бърз тест” след година и 2-3 месеца достоверен ли ще е? Или пък аг/ат кога ще засича антителата ако не може антигена и доста въпроси ми идват на главата... разшири ми малко темата понеже си навътре с този щам.

V123

Мнение от V123 » ср май 01, 2019 5:08 pm

Бързият тест пак си важи колега.Но при тази рекомбинантна форма единствено меродавен е PCR тестът.Иначе всички известни ни срокове си важат за другите щамове.Антиген /Антитяло тестът сработва след 28 ден.Но при рекомбинантните форми както и при ХИВ 2 отсъства засичаемия Р24 антиген като при ХИВ 2 дори е друг антигенът.Преди малко получих предупреждение за банн.Явно доста на високо в държавата се иска да се прикрият фактите.Ако напишете в гугъл "нов спин пълзи към България" ще видите статията от проф.Черчел от Румъния който заявява че има такъв щам в Румъния и Гърция.Просто хората които имат явен имунен дефицит (Не може да се сбърка) след полов контакт да не се успокояват след 6 месец отрицателен тест.Вярно е че хората заразени с този щам са единици но е факт че го има и е опасен.

Paccex
Регистриран: пет май 03, 2019 6:37 pm

Отрицателен тест стресиращи симптоми

Мнение от Paccex » нед май 19, 2019 11:55 am

Аз си правих тестове за бременност няколко пъти и всеки път показваха различно. Първият беше отрицателен, но аз имах всички симптоми. Повторих го - положителен. Реших да пробвам трети път за подсигуряване - отрицателен. Накрая мноооооооого ми закъсняваше вече и отново отчете положителен резултат, който и доки потвърди. Така че, тестовете могат и да грешат - най-добре е лекар да потвърди бременността.

V123

Мнение от V123 » пон май 20, 2019 7:46 pm

Интересно мнение но в тази тема лекар няма как да потвърди освен с лабораторен тест.

Отговори