Отрицателен тест, стресиращи симптоми

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

ivana
Регистриран: пон фев 11, 2019 9:51 am

Отрицателен тест, стресиращи симптоми

Мнение от ivana » пон фев 11, 2019 9:57 am

Здравейте, преди 9 месеца имах рисков полов контакт. Направих си тест Елайза 4-то поколение антиген/антитяло почти 5 месеца след него. Резултатът беше отрицателен и се успокоих. Въпросът е, че от около 6 месеца насам имам странни симптоми - себорея, чести гъбични инфекции, мравучкане по краката и ръцете, затруднено вдишване. Въпросът ми е има ли вероятност резултата да е бил фалшиво отрицателен и има ли нужда да си направя още едно изследване и какво?

Uzunova
Регистриран: пон юни 27, 2011 12:16 pm

Re: Отрицателен тест, стресиращи симптоми

Мнение от Uzunova » пон фев 11, 2019 2:55 pm

ivana написа:
пон фев 11, 2019 9:57 am
Здравейте, преди 9 месеца имах рисков полов контакт. Направих си тест Елайза 4-то поколение антиген/антитяло почти 5 месеца след него. Резултатът беше отрицателен и се успокоих. Въпросът е, че от около 6 месеца насам имам странни симптоми - себорея, чести гъбични инфекции, мравучкане по краката и ръцете, затруднено вдишване. Въпросът ми е има ли вероятност резултата да е бил фалшиво отрицателен и има ли нужда да си направя още едно изследване и какво?
Здравейте,
Резултатът от проведеното изследване, предвид изминалия период от време, е достоверен. Допълнителни изследвания не са нужни.
При допълнителни въпроси, не се притеснявайте да ги задавате!
Поздрави

Отговори