risk

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

monreal88
Регистриран: ср яну 30, 2019 12:01 am

Re: risk

Мнение от monreal88 » вт фев 05, 2019 2:11 am

Просто ако нещо се е случило няма да си простя тази една минута и това, че не се обърнах да видя.

Geotgi02102018
Регистриран: чет дек 06, 2018 7:58 pm

Мнение от Geotgi02102018 » вт фев 05, 2019 11:50 pm

Здравей monreal88 , повярвай ми знам как се чувстваш , аз съмият се бях отписал бях се приготвил всичко и не се съмнявах , че съм болен , дори не вярвах , на всичките си изследвания , който си направих ( който ми показваха отрицателни резултати ) , дори се съмнявах във всичките си изследвания , говорих с много доктори и запознати с хив , бях започнал да обсъждам и чета какви лекарства да вземам кога , как, при кой доктори да ходя , смених си дори личния лекар който ми е роднина и отидох при една при , която никой не ходи 🙂 , та мисълта ми е да не се паникьосваш , знам , че ти е трудно ( същност много трудно ) , но трябва да изчакаш и дори да имаш някъкви леки промени в организма през следващите дни и седмици не губи вяра , не си мисли , че е хив може да е нещо друго , знам , че ти е трудно да си простиш за случката , аз също немога да си простя още , че едно е*ане с почти непознато момиче , с което се запознах същата вечер и с която се и скарахме същата вечер ми донесе толкова стрес , че дори още си чувствам тялото и психиката разтроени , не мога да се съвзема още , дори си мисля за психиатър ( чувствам , че не съм като отпреди засмян , без да ми пука от нищо , честно казано се уплаших много ) , за това недей да си го пречиняваш , просто изчакай и отиди да се изследваш , ако на мен някой ме беше посъветвал и подкрепил да отида да се изследвам на 30 дни ( между 21 до 30 ) може би нямаше да съм се съсипал толкова , ако искаш да поговориш с някой пиши ми на лично , може и малко да се успокоиш , предполагам , че като си лекар знаеш доста повече от мен , но все пак ако имаш нужда с някой да поговориш ми пиши , можеш да ми имаш пълно доверие , знам през какво преминаваш , аз нямах , с кой да си споделя или поговоря през времето през , което чаках почти четери месеца

monreal88
Регистриран: ср яну 30, 2019 12:01 am

Мнение от monreal88 » нед мар 03, 2019 9:39 pm

Ортицателен е. Благодаря!

Отговори