Тест (изследване) цибалаб

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Geotgi02102018
Регистриран: чет дек 06, 2018 7:58 pm

Тест (изследване) цибалаб

Мнение от Geotgi02102018 » пон яну 14, 2019 5:28 pm

Здравейте отново , днес си направих изследване за хив в цибалаб , знаете ли какво е изследването там Елайза дуо ли е , защото резултатът няма референтни стойности
Пише така име на теста (изследването) Спин Hiv 1 p24 antigen+anti - hiv 1/2 antibodies
Малко по в дясно пише отрицателен , а под референтни стойности няма нищо, аз очаквах да има някъкви цифрички , това Елайза дуо ли е ?
Рисковият контакт беше преди около 105 дни
Резултатът излезна за около 5 - 6 часа ( не е ли малко бързичко , защото ми казаха , да очаквам резултатът утре до 6 , но е възможно и днес вечерта да е готов )
Благодаря ви за отговорите предварително
Моля ви кажете ми ако знаете и до колкото знаете

Geotgi02102018
Регистриран: чет дек 06, 2018 7:58 pm

Re: Тест (изследване) цибалаб

Мнение от Geotgi02102018 » пет яну 18, 2019 10:48 pm

Здравейте , моля ако някой знае какъв тест ( изследване ) за хив / Спин правят в цибалаб , направих си го около 105 дни след рисковият контакт , тестът беше отрицателен , питах в лабораторията , но те не знаят нищо и дори се чувствах сякъш знам мноого повече от тях :| , моля ако някой нещо знае да ми каже и колко е окончателно това изследване , взеха ми кръв от вената , даже им пратих имейл за да ги питам какво е изследването , което ми направиха , но те не ми отговориха :|
Благодаря ви

adrianoribeira
Регистриран: пет ное 16, 2018 12:15 pm

Re: Тест (изследване) цибалаб

Мнение от adrianoribeira » пет яну 25, 2019 12:12 pm

В Цибалаб е ELISA Duo, и моите са излизали ранния следобяд винаги като ги правя рано сутрин.

Отговори