Мога ли да се заразя с ХИВ при следния случай?

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

joy85
Регистриран: пет ное 16, 2018 6:32 am

Мога ли да се заразя с ХИВ при следния случай?

Мнение от joy85 » пет ное 16, 2018 6:46 am

Здравейте! Много в моля за помощ и адекватен съвет, че съм адски притеснен.
Ходих на масаж на цялото тяло, след което масажистката ми направи масаж на пениса и ме семеизпразни с ръка. Тъй като никога преди това не съм бил на подобен тип услуги се изплаших много като разбрах, че практиката й е такава, че доста хора минават на подобен масаж при нея.
Има ли възможност да съм се заразил с ХИВ от масажа, който направи с голи ръце върху главичката на пенисът ми около отворчето за уриниране и семеизпразване и си допираше голите гърди до него?
И вторият въпрос ми е - бях гол и покрит с кърпа, но ако кърпата не е била изпрана и някох ХИВ позитивен по-рано се е семеизпразнил върху нея има ли опасност да ми стане нещо при търкането на кърпата в главичката ми?
Не съм имал сексуален контакт с момичето, нито орална любов, както и не съм забелязъл кървящи рани. ЗА ДРАСКОТИНИ ПО НЕЙНИТЕ РЪЦЕ НЕЗНАМ! И ДА Е ИМАЛА НЕ СЪМ ЗАБЕЛЯЗЪЛ, НО НЯМАШЕ КЪРВЯЩИ РАНИ.
Моля за компетентен и изчерпателен отговор! Моля ви

Uzunova
Регистриран: пон юни 27, 2011 12:16 pm

Re: Мога ли да се заразя с ХИВ при следния случай?

Мнение от Uzunova » пет ное 16, 2018 4:19 pm

Здравейте,
В описаната от Вас ситуация, инфектиране с вируса на ХИВ е невъзможно. За Ваше успокоение, можете да се изследвате във всяка лицензирана лаборатория, кабинетите за безплатно и анонимно консултиране и изследване за ХИВ към РЗИ или Центъра за сексуално здраве Чекопойнт София.
При допълнителни въпроси, не се притесянвайте да ги задавате!
Поздрави!

slav_videnov
Регистриран: нед сеп 23, 2012 12:59 am

Re: Мога ли да се заразя с ХИВ при следния случай?

Мнение от slav_videnov » чет ное 29, 2018 1:37 pm

Zdraveite hodih da se izsledvam i zabelejih,che sled kraq na manipulaciqta sestrata ne izhvarli holdera. Da popitam vazmojno li pri slaganeto na iglata v nego po neq da popadne krav, kkoqto da me zarazi s Hiv.Pri navivaneto na iglata po nego krav ot predishniq pacient da popadne i da me zarazi.

Отговори