Въпрос

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

nikolay
Регистриран: съб ное 03, 2018 3:06 pm

Въпрос

Мнение от nikolay » съб ное 03, 2018 3:16 pm

Здравейте бих искал да ви попитам няколко въпроса .Преди 4 дни имах интимен контакт с един мъж в смисъл той ми направи френска любов която беше с презерватив , от моя страна не е имало никакви такива неща само съм проникнал с пръст в неговия анус и му правих малко риминг .Това е цялата ситуация както ви описах интересувам се при тези две ситуации имали опасност от евентуално заразяване с хив или не .Ще очаквам вашия отговор за което ви благодаря предварително

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Re: Въпрос

Мнение от alexander.milanov » съб ное 03, 2018 5:39 pm

Здравейте,

При така описаната ситуация няма риск за инфектиране с ХИВ.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

nikolay

Мнение от nikolay » нед ное 04, 2018 2:19 pm

Здравейте благодаря за отговора ви мога ли само да попитам още нещо .Вчера ми излезна херпес на усните може ли това да е следствие от евентуално заразяване или просто от притеснението което изпитвам .Благодаря предварително

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » вт ное 06, 2018 9:59 am

Здравейте!

Хепресът може да се появи по различни причини. Описаната от Вас ситуация не представлява риск за инфектиране с ХИВ. Ако имате нужда от потвържзение, направете си тест 42 дни след контакта, който определяте като рисков.

Поздрави,
Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

nikolay

Мнение от nikolay » чет ное 22, 2018 6:59 am

Здравейте страшно много съм притеснен в рамките на 3 седмици ми се появи още един херпес на устата и не се чувствам никак добре дали може да евследствие от евентуално заразяване при описаната от мен по горе ситуация или от силно притеснение незнам първия ми излезна 3 дни след случката а втория на 22 ден след нея .Направо не съм на себе си имам чувството , че имам всчкакви симптоми мисля да отида на тест но е прекалено рано а незнам как ще изчакам да измине необходимия срок.Може ли др.Узунова да ми отговори страшно много се притеснявам

nikolay

Мнение от nikolay » пет ное 30, 2018 9:10 pm

Здравейте днес си направих тест 30 дни след контакта теста го направих в Цибалаб който е антиген /антитяло резултата е отрицателен .Интересувам се мога ли поне малко да бъда спокоен след получения резултат и дали е достоверен.Благодаря предварително

Stresseddd
Регистриран: ср сеп 19, 2018 7:40 pm

Мнение от Stresseddd » пет ное 30, 2018 10:05 pm

Дуо теста е достоверен, спи спокойно вече

Отговори