Стреснат съм моля за алко помощ

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Stresnat94
Регистриран: ср юли 04, 2018 11:38 pm

Стреснат съм моля за алко помощ

Мнение от Stresnat94 » пон юли 09, 2018 10:22 pm

Здравейте на 29.06 имах контакт с момиче което не познавам. Използвахме презерватив но акта не беше повече от минута вагинален секс. След това тя ми хвана члена с ръка както е с кондома но след минута махна презерватива и хвана члена ми пак. Без да я моля ми направи урална люнов но не повече от минута пак. Понеже не исках без презерватив. После след акта почнах да чета из форумите и се побурках за симптомите стряснах се мнохо и на другия ден още почнаха да ме болят краката и ставите на втория ден и на ръцете и като ходех до вц ходех рядко.... на третия ден бях като парцал супер стресиран и отпаднал с болки навсякъде и почна да ме боли и под челюстта температура нямам. Но рядкотп е все още на линия и болки от време на време. Сърбежи по тялото без пъпки или обриви на 6тия ден ходих до лабораторията за анонимно изследване обесних какво се е случило и ми казаха да не се притеснявам но не мога и да спя сънувам какви ли не неща ту съм отпаднал ту съм добре много ме е страх защото имам и приятелка не ме питайте как издържам стреса е неуписуем болки в гръдния кош и гърба и друдно дишане. Моля кажете ми дали може да съм хванал ХИВ ?

Stresnat94

Re: Стреснат съм моля за алко помощ

Мнение от Stresnat94 » пон юли 09, 2018 10:29 pm

Сега мерих и температурата си 37 градуса

AleM
Регистриран: пон авг 28, 2017 12:00 pm

Мнение от AleM » пон юли 09, 2018 10:40 pm

Не се панирай. Тест се прави след 40 ден ☺ Но и според мен няма шанс да си се заразил, симптомите не са това !

Stresnat94

Мнение от Stresnat94 » пон юли 09, 2018 10:59 pm

Единият ми лимфен възел под челюстта стана на 4 ден като бобено зърно от средните и леко се изрази сливицата ми. Все още си стои така от първият ден до 6тия нямах грам апетит не ядях пиех вода много пушех цигари много а не пуша много поприцип почти не пуша дори езика ми беше побелял сега е по добре много ме е страх направо не знам.

Stresnat94

Мнение от Stresnat94 » вт юли 10, 2018 3:58 pm

Здравейте пак. Днес вече сливиците се обаждат повече от предните дни на 4 ден почнаха леко да се обаждат но на моменти само. Имаше и лека болка в ушите оршт време на време. Да се панирам ли още повече, не че има накъде вече. И възможно ли е от супер големия стрес липсата на храна и изтощение на тялото да са причина за сливиците ми сега ?

Uzunova
Регистриран: пон юни 27, 2011 12:16 pm

Мнение от Uzunova » ср юли 18, 2018 5:00 pm

Здравейте,
Симптомите след инфектиране с вируса на ХИВ се проявяват около две седмици след рисковия полов контакт. Оралният секс е слабо рискова практика и е по-рискова за този, който я извършва, ако има семепоглъщане.
Поздрави!

V123
Регистриран: нед юни 24, 2018 5:06 pm

Мнение от V123 » чет юли 19, 2018 3:46 pm

Здравейте след секс без презерватив ми се подуха лимфни възли в слабините и шията имам и гъбички в гърлото.Направих тест доказване на Хив Аг/Ат на 32 ден след контакта може ли да се счита за достоверен

Stresnat94

Re: Стреснат съм моля за малко помощ

Мнение от Stresnat94 » пет авг 03, 2018 1:14 pm

Здравейте след направен тест на 32 ден в КАБКИС тест хив1/2 лаборантките или докторки които бяха там казаха че е на 98 99% точен беше отрицателен. Днес получих резултати от кръвни изследвания за сифилис хепатит Ц и Хламидия. Също отрицателни мисля да им се доверя напълно. В понеделник на 06.08.18 ще излезе и резултат от уретрална микробиология. Там също ще видим как е работата надявам се на някакво мнение от д-р Узунова :)

Stresnat94

Мнение от Stresnat94 » пон авг 06, 2018 7:27 pm

Микробиологичният тест показа само наличие на ентерококи феакали които били чревни бактерии намиращи се в всеки човек утре съм на доктор да видим какво ще каже

Отговори