Молба

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Стоян Димитров Попов
Регистриран: нед фев 04, 2018 11:47 pm

Молба

Мнение от Стоян Димитров Попов » ср фев 07, 2018 9:21 pm

Здравейте добри хора ,аз съм силно вярващ човек. Моля ви приемете присърце моите рецепти и ги изпробвайте. Вярвам ,че както ние се обичаме един друг така и господ ни обича безкрайно и ни е дал всичко за да се лекуваме и да сме здрави. Благодаря сърдечно на милата доктор Узунова която както предполагам господ е пратил да ви помага.
Рецепта едно : Три , четири скилидки чесън се нарязват на ситно и се поставят в тензухена (или марля) торбичка която се носи на вратът .Торбичката се подменя 4 пъти за денонощие .Не уточнявам часове поради различното ежедневие на всеки ,но е важно да се знае ,че скилидките изсъхват след около 4 до 6 часа в зависимост от температурата на помещението (Ако в вашият дом е много топло може да подменяте торбичките през 4 часа). Както при всички лечения които се борите с вирус най-важното е да не се прекъсва лечението тоест докато трае лечението да носите свежи нарязани скилидки чесън на една педя от носът ви.
Времетраенето на лечението трябва да продължи най-малко 7 дни и най много 14 дни.
Тук е редно да отбележа следното. Всеки от вас знае за чесъна ,но бъдете сигурни нито един от вас не го е приложил както аз предлагам .И незнайно защо го е игнорирал в борбата именно с този вирус. До момента както знаете грипните вируси еволюират и така учените винаги са една крачка назад .Защото щамовете вируси се променят заразяват някой и чак тогава биват изолирани и правени на ваксини ,докато трае този процес вируса вече е нов. Е на чесъна изобщо не му пука ,той не е произведен от човек 

За тези които са скептични ,ще предложа следното потърсете в гугъл на изображения : СПИН ВИРУС и второ търсене ГРИП ВИРУС

Отговори