Много съм претиснен , моля кажете ми какво мислите

Задайте въпросите, които ви вълнуват за СПИН, или споделете вашата информация

Модератор: Uzunova

Geotgi02102018
Регистриран: чет дек 06, 2018 7:58 pm

Много съм претиснен , моля кажете ми какво мислите

Мнение от Geotgi02102018 » чет дек 06, 2018 8:38 pm

Здравейте , искам да ви питам нещо заради , което съм много претиснен , преди малко повече от 60 дни имах рисков контакт , заради , който съм много претиснен , направих си няколко бързи теста в София checkpoint на Цар Самуил 111 , тестовете бяха на 30, 43 и 60 дни всичките до сега бяха отрицателни , тестовете са Insti , Нели ( тя е много добър човек ) ми каза , че са много чувствителни и да не се претиснявам повече , но си спомням , че ме преболяваха лимфните възли преди около месец и тогава се депресирах и изгубих апетит , и като чета в интернет много коментари и направо се ужасявам , защото на места пише , че тестовете са най достоверни след 12 седмици, но предполагам , че става въпрос за хора с много слаба имунна система (наркозависими , хора с трансплантаций , хора със заболявания и хора със дефицитна имунна система ) ( аз нито пия , не пуша , никога не съм използвал наркотици, операция преди повече от 20 години , но не на орган , сега започнах да се претиснявам да не би имунната система да ми е слаба , защото при гриповете и настинките при мен минават по бавно 4-10 дни , и затова ако съм инфектиран да не са изградени Анти телата необходими за теста , претиснен съм много искам да ви помоля да ми кажете какво мислите и вие и до колко тестът е достоверен на 60 дни , Благодаря ви за отговорите , също много искам по някакъв начин говоря или да си пиша с Мария Nelogi4na , ( тя има много коментари в puls форум и от коментарите и виждам , че много разбира ) , но незнам как за това те моля ако прочетеш това да ми кажеш какво мислиш благодаря ти
Последна промяна от Geotgi02102018 на чет дек 06, 2018 8:57 pm, променено общо 1 път.

Stresseddd
Регистриран: ср сеп 19, 2018 7:40 pm

Re: Много съм претиснен , моля кажете ми какво мислите

Мнение от Stresseddd » чет дек 06, 2018 8:53 pm

Няма от какво да се притесняваш 😊 Дуо тестовете са достоверни след 30 дни, а бързите 42. Ако имаше сериозни проблеми с имунитета, щеше да го усетиш. Така, че няма нужда от повече тестове. А специално за Check Point, хората там са ангели!

Geotgi02102018

Мнение от Geotgi02102018 » чет дек 06, 2018 8:59 pm

Благодаря ти за отговора и съм съгласен , че хората в checkpoint са ангели и съм им много благодарен за всичко , и че ми търпят многото въпроси

Stresseddd
Регистриран: ср сеп 19, 2018 7:40 pm

Мнение от Stresseddd » чет дек 06, 2018 9:02 pm

И аз бях така, но това за трите месеца чакане е стара информация, тестовете вече са доста по - чувствителни и откриват инфекцията много по - рсно.

Geotgi02102018

Мнение от Geotgi02102018 » чет дек 06, 2018 11:05 pm

Страхувам се много и ме е страх да отида пак да се тествам :( , незнам какво да направя и как да отида ,
ако имам слаба имунна система как щях да разбера , по принцип като ме хване грип ме държи започва да ме боли гърлото , кашлица , понякога температура , и си ме държи поне 4-7 дни ( без температурата ) и то ако пия витамини , парацетамол и понякога си само предписвам антибиотик средно по два пъти в годината се разболявам това много слаба имунна система ли е моля ви кажете ми ( обяснете ми до колкото знаете какво е слаба имунна система заради която при евентуална инфекция могат да се забавят антителата 60 дни , защото до 12 седмица ( 84 дни ) са 24 дни и незнам какво да направя немога да си намеря място , достатъчна ли е една капка кръв за теста ( ами ако няма точно в тая капка кръв нищо или е прекалено малко ) при евентуално инфектиране колко антитела са необходими за да покаже резултат , моля ви кажете ми какво мислите

Geotgi02102018

Мнение от Geotgi02102018 » ср яну 02, 2019 2:50 pm

Здравейте , не знам къде ми отиде последната тема , която бях насочил към д-р Узунова , но както и да е направих си тестът за хив днес в checkpoint и е отрицателен до днес са 93 дни от рисковият контакт , означава ли , че е окончателен , благодаря на всички ви приятели , какви ли не глупости не ми минаха през главата направо откачих

alexander.milanov
Регистриран: нед сеп 02, 2018 8:24 pm

Мнение от alexander.milanov » пет яну 04, 2019 3:44 pm

Здравейте,

Резултатът 93 след рисковия контакт е напълно достоверен, ако междувременно не сте имал рисков контакт.
Описаният от Вас контакт не съставлява риск.

Успех!

Алекс
---
Направи си безплатен и анонимен тест в CheckPoint София - Център за сексуално здраве
ул. Цар Самуил 111
www.checkpointsofia.info

Geotgi02102018

Мнение от Geotgi02102018 » пет яну 04, 2019 5:16 pm

Благодаря ти Александър , всичко най - добро ви пожелавам

Отговори